Atnaujinta 2020 02 04 – ECCMID2020 dalyvaus ir LID atstovaus draugijos nariai: Evelina Pukenytė, Roberta Vaikutytė ir Linas Svetikas.

___

Lietuvos infektologų draugija (LID) yra asocijuota Europos klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų draugijos (ESCMID) narė. ESCMID tęsia iniciatyvą ir suteikia  dvi puikias galimybes sudalyvauti metiniame kongrese 30th ECCMID, kuris vyks 2020 m. balandžio 18–21 d. Paryžiuje, Prancūzijoje:

  • galimybę vienam LID nariui, aktyviai besidominčiam LID veikla, dalyvauti ECCMID kongrese ir pristatyti draugiją. Deleguotam nariui reikės paruošti posterį apie draugiją, už tai ECCMID suteikia galimybę dalyvauti kongrese – apmokama registracija. Dėl paramos kelionei bei apgyvendinimui bus galima kreiptis į LID.
  • galimybę dviems LID nariams, iki 40 metų, kurie taip pat yra ir jaunieji ECCMID nariai, dalyvauti ECCMID kongrese. Pageidautina, kad deleguojami nariai būtų pateikę patvirtintas tezes ECCMID kongresui. Šiems dalyviams ECCMID suteikia galimybę dalyvauti kongrese, jiems apmokama registracija, kelionė ir apgyvendinimas.

Besidominčius ir norinčius dalyvauti kviečiame kreiptis info@lid.lt iki vasario 3 d.