https://academicmedicaleducation.com

Lietuvos infektologų draugija eilę metų dalyvauja kaip partneriai organizuojant įvairius tarptautinius renginius, daugiausia hepatitų, ŽIV tema.

 

 

 

www.ulac.lt

Lietuvos infektologų draugija bendradarbiauja su Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centru (ULAC).

Remiantis partnerystės principais tarpusavyje yra ketinama aktyviau bendradarbiauti visuomenės švietimo, specialistų kvalifikacijos tobulinimo, sveikatinimo projektų rengimo, užkrečiamųjų ligų profilaktikos teisinio reglamentavimo ir kitose praktikos ir mokslo srityse, keistis gerąja patirtimi.

2019 m. kovo mėn. bedradarbiavimo sutarties pratęsimą pasirašė ULAC direktorius, profesorius, medicinos mokslų daktaras Saulius Čaplinskas ir Lietuvos infektologų draugijos pirmininkė, gydytoja infektologė, medicinos mokslų daktarė Danguolė Važnaisienė.

 

 

www.serials.lt/home_lit/

Lietuvos infektologų draugija yra Lietuvos mokslo periodikos asociacijos (LMPA) narė. Tai savarankiška nepriklausoma organizacija, vienijanti Lietuvos institucijas, susijusias su periodinių mokslo leidinių leidyba. Asociacijos tikslas – bendromis pastangomis siekti aukštų leidybos standartų Lietuvos žurnalų leidyboje.

 

 

www.uems.eu

Lietuvos infektologų draugija yra European union of medical specialists (UEMS) narė. UEMS atstovauja daugiau kaip 1,6 mln. skirtingų specialybių medicinos specialistų. UEMS turi tvirtus ryšius su Europos institucijomis (Komisija ir Parlamentu), kitomis nepriklausomomis Europos medicinos organizacijomis ir Europos medicinos ir mokslo draugijomis.

www.escmid.org

Lietuvos infektologų draugija yra asocijuota Europos klinikinės mikrobiologijos ir infekcinių ligų draugijos (ESCMID) narė. Partnerystė suteikia puikią galimybę keistis profesine informacija, LID nariams dalyvauti ESCMID renginiuose mažesne kaina bei kitų naudingų privilegijų.

Naujienlaiškiai

Naujausius ESCMID naujienlaiškius galite peržiūrėti paspaudus ČIA.

 

LID pristatymas ESCMID renginiuose

LID video ECCMID 2021

LID video ECCMID 2023

 

LID video ECCMID 2024